LajmeMaqedoniTopLajm

Voton Ziadin Sela në Livadhi të Strugës (VIDEO)

Video nga votimi dhe deklarata për media e kryetarit të Aleancës për Shqiptarët, z. Ziadin Selës.

Related Articles

Back to top button
Close
Close