LajmeMaqedoniTopLajm

VMRO do t’a bllokojë udhëkryqin dhe rrugët para Komisionit Rregullator

VMRO-DPMNE gjatë ditës së sotme do të protestojë përpara Komisionit Rregullator për Energjetik. Protestat do të fillojnë nga ora 14:00, ndërsa Sekretari i partisë, Igor Janushev, dje tha se një orë me makina do të bllokojnë udhëkryqin dhe rrugët qasëse para Komisionit Rregullator.
“Protesta do të filloj para ‘Palloma Bjanka’. Kjo protestë është e drejtuar kah Qeveria dhe mafia. Rrymë më të shtrenjtë donë të thotë popull më të varfër”, ka thënë Janushev, përcjell SHENJA

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close