LajmeRajon

Video emocionuese: ‘Ty ta falim jetën, e na duket pak’, Ushtria e Kosovës marshon dhe këndon (VIDEO)

Ushtria e Kosovës është ndër ushtritë më të përgatitura në rajon bazuar në kapacitetet operacionale që i ka, ndërsa trupat që ka kjo ushtri përherë dalin të parët në gara ndërkombëtare, shkruan Gazeta Metro.

Një faqe në Facebook, ‘Kosovo Army’ ka postuar një video tejet emocionuese ku shihen ushtarët e Kosovës duke marshuar dhe duke kënduar këngën ‘Kreshtat e Kosovës’.

Dëgjoni këtë video emocionuese. /gazetametro.net 
Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close