LajmeShowbiz

Tkallë Luana Vjollca, e parezistueshme në fotosesionin e ri për “Guess”

Luana Vjollca ditët e fundit ka punuar me përkushtim, për sezonin e ri të “Shiko kush Luan”, shkruan lajmi.net.

Por, në të njëjtën kohë, ajo nuk e ka ndalur punën edhe për të tjera projekte, andaj së fundi pozoi për brendin “Guess”.

Në fotografitë që i ndau me ndjekësit nga ky set, Luana shfaqet e veshur me të brendshme të zeza dhe këmishë bardhë e zi.

Me flokë të shprishura, moderatorja dukej tejet e ‘nxehtë’, teksa pozoi për aparatin e fotografit Endrit Mertiri.

Kujtojmë se “Locos” mban titullin projekti i fundit muzikor nga Luana Vjollca, në duet me Jay Santos. /Lajmi.net/

Related Articles

Back to top button
Close
Close