LajmeMaqedoniTopLajm

Tetovë / Protestë me datë 06.08.2020 ora 19, për shkak rritjes së çmimit të rrymës

“Për të shprehur revoltën ndaj rritjes së çmimit të energjisë elektrike si dhe ndaj shumë problemeve të lidhura me energjetikën, ditën e Enjte, me datë 6 Gusht 2020, në ora 19.00 organizohet PROTESTË në sheshin Iliria në Tetovë. Gjatë ditëve në vazhdim do ju informojmë më hollësisht me kërkesat.– Këshilli nismëtar” shkruan Arianit Xhaferi

Related Articles

Back to top button
Close
Close