LajmeTeknologji

Televizori ‘i palosshëm’ OLED R i LG kushton deri në 100,000 dollarë

Televizori inovativ OLED R i LG kushton 100,000 dollarë, të paktën në tregun amerikan.

Ai është një TV 4 inç 65 inç që mund të shikohet nga kënde të ndryshme.

Ekrani mund të ulet, dhe megjithëse i mungon shkëlqimi si kompletet e fundit G1 të LG, ai përsëri mund të shfaqë përmbajtje lojërash në rezolucion 4K (shpejtësia e rifreskimit 120Hz).

LG duket se po ka shumë sukses në këtë drejtim.

Kjo kompani ka pasur edhe disa TV tjerë dhe ka pasur mjaft shitje të tyre, por ky i fundit pritet të ketë mjaft shitje. /Telegrafi/

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close