LajmeMaqedoniTopLajm

Talati: Falemnderit, Siljanovska “për çfarë falemnderit” (video)

Parlamenti i Maqedonisë gjithnjë e më tepër i ngjanë teatrit. Deputetja nga radhët e VMRO-së, Gordana Siljanova gjatë një fjale rasti i bëri të qeshen të gjithë me debatin që shkaktoi me kryeparlamentarin Xhaferi.

Siljanovskës Xhaferi i tha “Falemnderit” si shenjë që i kishin përfunduar minutat por ajo duket se nuk ishte në rrjedha dhe iu kthye Xhaferit me pyetjen “për Çfarë falemnderit”./ TOP24

Ndiqeni Videon.

https://www.facebook.com/watch/?v=346954456440255&extid=GdJQbVRC5r8EHIZ8

Related Articles

Back to top button
Close
Close