LajmeMaqedoniTopLajm

SPASOVSKI POROSI GRUBIT: TË MENDOHET KË E ANGAZHON NË KABINET (VIDEO)

I pyetur për dorën e gjetur te këshilltari i zëvendëskryeministrit Artan Grubi dhe nëse do të kërkohet përgjegjësi politike, Spasovski porositi se Grubi duhet të mendohet mirë nëse do të ketë nevojë për të angazhuar pesona të tillë, shkruan Slobodeb Peçat.
“Është sjellje e palejushme dhe jo korrekte ndaj qytetarëve të këtij vendi dhe nënkryetari Grubi duhet të mendojë nëse ka nevojë për të angazhuar persona të tillë në kabinetin e tij”, tha ministri i brendshëm, Olivver Spasovski.

Sipas mediave maqedonase, këshilltari i Artan Grubit, këngëtari Shpat Kasapi është kapur me drogë të llojit Kokain ( 2 paketa të vogla ) para 1 muaji në lagjen Gjorce Petrov.

Ai është arrestuar dhe ndaj tij është ngritur padi adekuate. Ai është liruar por ndaj tij do të filloj gjykimi së shpejti./Lajmpress.org

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close