LajmeMaqedoniRajonTopLajm

Solidarizohemi dhe mbështesim iniciativën që lulkuqja me katër petale të jetë simbol i gjenocidit në Kosovë

Redaksia e portalit TOP24.mk mbështet dhe solidarizohet në iniciativën që lulkuqja me katër petale të jetë simbol i gjenocidit në Kosovë.

Iniciativa për të qenë lulkuqja simbol i gjenocidit është nisur nga veprimtari i njohur i çështjes kombëtare Bardhyl Mahmuti dhe e njejta është mbështetur nga shumë artist, sportist, politikan dhe shumë veprimtarë të çështjes kombëtare.Top24

Related Articles

Back to top button
Close
Close