LajmeMaqedoniTopLajm

Shtabi i Enver Pajazitit reagojnë: BDI dhe Talat Xhaferi thyejnë heshtjen zgjedhore

Shtabi i kandidatit të pavarur të komunës së Bervenicës, Enver Pajaziti kanë reaguar përmes një komunikate për media duke alarmuar për presion nga ana e funsksionerëve të BDI-së mbi votuesit e Radiovcës.
Shtabi i Enver Pajazitit ka dërguar foto ku shihet Talat Xhaferi gjatë vizitës së tij në Tenovë.TOP24

“Reagim nga shtabi i kandidatit pavarur Enver Pajaziti.

Të nderuar qytetarë, sot pushteti në heshtje zgjedhore bën presion ndaj qytetarëve të komunës tonë për ta ndruar mendimin e lir të qytetarëve.

Foton e keni dëshmi nga një qytetarë i ndershëm i cili nuk don që në heshtje zgjedhore të shantazhohen qytetarët Shqiptar me presione të ndryshme nga pushteti.” Përcjell TOP24

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close