MaqedoniTopLajm

Sedat Sulejmani takohet me zëvendësministrin e Punës dhe Politikës Sociale

Ai këtë takim e njoftoi përmes një postimi në facebook:

Më nderoi me vizitën e tij miqësore zëvendësministri i Punës dhe Politikës Sociale z. Enver Huseini.

——–

Ме почести со неговата пријателска посета заменик министерот за труд и социјална политика, г. Енвер Хусеини.

Related Articles

Back to top button
Close
Close