MaqedoniTopLajm

Sedat Sulejmani shpreh ngushëllime për vdekjen e Luran Ahmetit

I trishtë lajmi për ikjen nga kjo botë e aktorit Luran Ahmeti. Skena teatrore dhe arti shqiptar humbi një artist të madh dhe të pazëvendësueshëm.

Prehu në paqe Luran!

shkroi Sulejmani në profilin e tij në facebook.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close