RajonTopLajm

Sallat e vogla për Sami Lushtakun, mbështetja sa e vjen e rritet për PDK-në

Mblidhen Lushtakēt në Skenderaj, krah për krah njeri tjetrit si kurrë me parë.

Lushtakët po ashtu jane tubuar edhe mes vete per ti dhene mbeshtetjen e parezerve PDK-se dhe kandidatit Mergim Lushtaku.

Vizita e rradhes e gjeneral Lushtakut ka qenë në Vitak ku e kan pritur shum miq e dashamirë por kjo gjë është bërë më se normale duke parë edhe takimet qera qe i ka pasur me simpatizantet e PDK-së.

 

Mes tjerash ai u shpreh në facebook:

Sot në Vitak duke bashkëbiseduar me qytetarët tanë të kësaj pjese. Vitaku gjithmonë ka dëshmuar mbështetjen për PDK-në. Edhe në zgjedhjet e 14 shkurtit, Vitaku do të votojë për rimëkëmbjen e shtetit! SL

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close