LajmeMaqedoniTopLajm

“Rruga drejt…” – Zaev mbi platformën dhe pritjet e koalicionit “Mundemi”

“Rruga drejt” sonte vjen para jush me edicionin e fundit për këtë sezon. Jemi në prag të fundit të fushatës parazgjedhore, e cila për herë të parë u zhvillua në kushte jo-konvencionale si pasojë e pranisë së virusit COVID 19 në vendin tonë!

I ftuar në Rruga drejt është lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, i cili është kandidat për kreun e Qeverisë nga koalicioni Mundemi me Lëvizjen BESA.

Related Articles

Back to top button
Close
Close