LajmeMaqedoniTopLajm

Edhe Fiks Fare tallet me Afrim Gashin ” Ku e kisha idenë se harrova” (VIDEO)

Lideri i partisë Alternativa Afrim Gashi nuk ka mundur të mos jetë protagonist i emisionit investigativ në Shqipëri ” Fiks fare” .Ai me ” perlat” e tij gjatë një interviste në një emision televiziv shpërfaq ” harresën” e tij .Gashi në njërën nga gafat e tij e harron se ku e kishte idenë informon Tetovasot.
“Pa juve dhe bashkë me juve do ta bëjmë fitoren e madhe”kjo është një gafë tjetër e madhe që Gashi e ka thënë në një tubim elektoral .

Si me ndihmën e popullit, si pa ndihmën e popullit ai do fitojë me këto fjalë moderatorët e këtij emisioni investigativo-satirik i kanë kërkuar “formulën “Afrim Gashit edhe në Shqipëri që po vdesin si të fitojnë , duke ironizuar me këto gafa të pafalshme të një lideri që kërkon pushtetin te shqiptarët.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1378254229032324&id=100005432791299

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close