Maqedoni

Rregjistrohen 475 shkelje për mos mbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 475 kundërvajtje për mos mbajtjen e maskës.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme bëjnë apel deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim luftimin e kornavirusit.

Related Articles

Back to top button
Close
Close