LajmeMaqedoniTopLajm

Qytetari emocionohet kur takon Kasamin: Ti spaske “badigarda” dhe plot vetura

Ekipi i Bilall Kasamit ka shkrepur një foto gjatë takimeve me qytetarë në kuadër të kampanjës për zgjedhjet e 15 Korrikut. Në foton e shkrepur nga fotoreporteri janë kapur momente nga emocionimi i një qytetari në momentin kur pëshëndetet në mënyrë miqsore me Bilall Kasamin. “Ti z.Bilalli spaske badigarda as shumë vetura, që të vinë pas” i tha qytetari Kasamit. Bilall Kasami nga modestia i shtërngoi dorën edhe një her me shumë ngrohtësi dhe buzëqeshje miqsore sepse Lëvizja Besa “MUNDET”, më mirë dhe më shumë.

Related Articles

Back to top button
Close
Close