Lajme

Publikohet kënga “Aman” nga Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B

Ditë më parë është paralajmëruar bashkëpunimi mes këngëtares Dafina Zeqiri dhe dy reperëve, Ledri Vula dhe Lumi B.

Treshja janë tejet të njohur në industrinë muzikore, andaj një lajm të tillë e kanë pritur me padurim fansat e tyre.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Dafina ka bërë të ditur se ka lansuar këngën me tipare verore.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close