LajmeRajon

Policja seksi shqiptare zhvishet mes dëborës, lë të gjithë me gojë hapur

Linda Aliu është një nga policet më seksi në Kosovë. Ajo njihet për format e saj bombastike dhe fotot  provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Për Lindën ka shkruar edhe media Britanike Express.co.uk ku thuhet se fotot e saj po shpërndahen nga mijëra njerëz dhe se po e shijon në maksimum punën si police.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Brezovicës për të kaluar pushimet mes dëborës nga ku nuk kanë munguar as fotot provokuese.

Në një postim në rrjetet sociale ajo shihet e veshur me bikini brenda një jakuzzi në një ambient jashtë i rrethuar nga dëbora. Komentet kanë qenë të shumta nga ndjekësit ku e përgëzojnë për format e saj trupore. /tvklan.al

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close