MaqedoniTopLajm

Përleshje e madhe mes kordonit policor dhe protestuesve në protesta

Në protestën për rastin “Monstra” në një moment ka eskaluar situate kur disa prej protestuesve janë përleshur me kordonin policor.
Ata po kërkojnë që të largohet kordoni në mënyrë që të shkojnë deri tek qeveri, për ku edhe është planifikuar të përfundoj protesta.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close