ShowbizTopLajm

Pas skandalit, Andi ka për të iu thënë diçka Teas dhe Beartit

Andi Shehu ishte i ftuar në emisionin e Olsi Bylykut.

Ish-protagonisti u pyet për emisionin “Përputhen” dhe skandalet e fundit.

Andi komentoi situatën dhe zbuloi hyrjen e tij në emision se si ka vendosur të bëhet pjesë e tij.

Po ashtu, një pyetje iu parashtrua nga Olsi i cili tha se pas gjithë asaj çfarë ka ndodhur çka do i thoje Teas dhe Beartit.

Andi u përgjigj pa hezitim duke iu uruar gjithë të mirat.

“Çka të iu them, vetëm se iu uroi gjithë të mirat”, tha ai.

Ndryshe, çifti Andi dhe Tea aludohet se janë bërë vetëm pasi publiku i donte bashkë dhe jo se ata dëshironin njëri-tjetrin. /Lajmi

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close