LajmeMaqedoniTopLajm

Ndotja e ajrit, Bajram Rexhepi: gazifikimi do ta zgjidh problemin

Kur ndotja gjithnjë e më shumë ngulfat RMV shpresa e vetme mbetet gazifikimi.
Nga ana tjeter drejtori Bajram Rexhepi thekson se po punohet intensivisht në këtë drejtim, me çka sipas tij gazsjellsi do ta zgjidh këtë problem dhe se ky projekt është prioritet i tij dhe BDI-së, që qytetarët sa më shpejtë të kenë në amviseritë e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close