RajonTopLajm

Ndodh në Vushtrri: Ia merr veturën në shfrytëzim dhe nuk ia kthen në kohën e duhur!

Policia e Kosovës ka arrestuar shtetasin kosovar, pasi i njëjti ka mashtruar një person.

I dyshuari mashkull kosovar u arrestua pasi që i njëjti i ka marrë në shfrytëzim veturën viktimës mashkull kosovar dhe nuk i ka kthyer në afatin e caktuar sipas marrëveshjes.

Por, pas vendimit të prokurorit, i dyshuari është liruar me procedurë të rregullt.

Rr. Hakif Zejnullahu , Vushtrri, 09.01.2021-16:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti i ka marë në shfrytëzim veturën viktimës mashkull kosovar dhe nuk i ka kthyer në afatin e caktuar sipas marrëveshjes. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari  lirohet në procedurë të rregullt.

Related Articles

Back to top button
Close
Close