MaqedoniTopLajm

Ndahet nga jeta profesor i fizikës nga Gostivari

 

Sot është ndarë nga jeta një nga profesorët më të mirë në Gostivar dhe më gjerë, Hatip Useini. I ndjeri do të mbahet mend për kontributin e jashtëzakonshëm që ka dhënë në sferën e arsimit.

Për familjen, miqtë dhe shoqërinë do të jetë një humbje e pazëvendësueshme.
Ka pritur e përcjellur shumë gjenerata duke i dhënë shumë vlera profesionale vendit dhe shoqërisë.

Ngushëllime për familjarët ndersa profesorin, Zoti e shperbleftë me Xhenet.

Related Articles

Back to top button
Close
Close