LajmeShowbiz

Ndahet Luana Vjollca nga Krenar Çoçaj, ky detaj tregon çdo gjë

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë çifit i cili asnjëherë nuk e kanë bërë publike lidhjen e tyre të dashurisë.

Krahas kësaj, ishte Krenari ai i cili gjithmonë ia shprehte dashurinë në komente si në një lloj shakaje, por për ndjekësit mjaftonte kjo, shkruan GazetaBlic.

Tani, ajo çfarë ra në sy të ndjeksëve ishte se Luana dhe Krenari nuk e ndjekin më njëri tjetrin në rrjetin social “Instagram”.

Janë ndarë me të vërtetë apo jo, neve na mbetet të presim.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close