LajmeShowbiz

Linda Halimi ngroh motin për fund vit, tregon linjat trupore nga Miami

Linda Halimi tregoi fizikun në foton e realizuar nga pushimet.

Linda Halimi ditët e fundit ka nisur pushimet në Miami bashkë me partnerin, vajzën dhe këngëtaren Tuna Sejdiu.

Nga atje, nuk kanë munguar fotografitë e tyre, teksa natyrisht që vëmendjen më të madhe e morën ato ku Linda u shfaq në bikini.

Në një imazh, këngëtarja shihet duke marrë rreze dielli në një pishinë, ndërsa vuri në pah linjat trupore, e veshur me bikini të kuqe.

“Nuk kam brenga”, ka shkruar artistja sipër imazhit, në të cilin pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Linda Halimi muajt e fundit ka punuar rreth projekteve të reja muzikore, të cilat pritet t’ua prezantojë fansave së shpejti.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close