ShowbizTopLajm

Morena Taraku nxjerr fotografi duke i çuar këmbët përpjetë (FOTO)

Ajo është ndër personazhet që secili veprim i saj komentohet në të gjitha faqet rozë.

Fjala bie për këngëtaren dhe njëherësh modelen, Morena Taraku, e cila shpërndan informacione nga përditshmëria e saj.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka publikuar një fotografi provokuese, ndërsa thekson tiparet trupore.

Të njëjtën kohë, Morena ka paralajmëruar fansat se në janar të këtij viti do të lansojë këngën e re.

“Money” mban titullin projekti muzikore, që do të jetë duet, duke zgjedhur të mos zbulojë emrin e bashkëpunuesit.

Ndërkaq, “Alexander” është hiti i fundit nga ajo, që u prit mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Related Articles

Back to top button
Close
Close