Maqedoni

Ministri Shaqiri takoi ministren Carovska, diskutohet digjitalizimi i shërbimeve dhe arsimit si proces

Shkup, 18 shtator – Takim produktiv me Ministren e Arsimit dhe Shkencës, znj. Mila Carovska ku diskutuam procesin e dixhitalizimit të shërbimeve si dhe digjiitalizimin e arsimit si proces më i ndjeshëm.

Në frymën e bashkëpunimit reciprok do të punojmë për shërbime efikase, transparente dhe arsim cilësor.

Related Articles

Back to top button
Close
Close