LajmeShowbiz

Më shumë seksi se e frikshme, ylli televiziv godet për “Halloween”

Ylli televiziv, Lauren Goodger, është shfaqur e frikshme dhe njëkohësisht shumë seksi me rastin e “Halloween”.

Ditën e djeshme, ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale ku tregon veshjen “hot” që kishte zgjedhur për të festuar.

34-vjeçarja u shfaq e veshur me një body të kuq, i cili nuk i linte vend imagjinatës dhe tregonte më shumë seç duhet.

Lauren kishte zgjedhur një palë çizme të gjata, të zeza për të kompletuar pamjen e saj.

Nga ana tjetër kishte bërë makijazh të rënduar, duke u kthyer si një “djall i kuq”. Brunja dukej në super formë dhe fansat e saj e pëlqyen shumë maskimin që kishte zgjedhur për “Halloween”

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close