LajmeMaqedoniTopLajm

Me maska, duke u matur temperatura dhe me distancë hyrja në Kuvend

Deputetë tashmë kanë hyrë në Kuvend. Me maska, duke u matur temperatura në hyrje dhe duke pritur në distancë, këto janë disa nga masat kundër Kovid-19 që paraqesin risi për mënyrën se si po zhvillohet puna e Kuvendit.

Me maska, duke u matur temperatura dhe me distancë hyrja në Kuvend Со маски, дистанца и мерење температура, прва конститутивна седница на Собранието

#Kuvend hyrja me maska, matje temperature dhe mbajtje distanceСо маски, дистанца и мерење температура, прва конститутивна седница на Собранието

Gepostet von TV21 am Dienstag, 4. August 2020

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close