LajmeShowbiz

Loredana Zefi publikon këngën e re, videoklipin ia ‘zbukuron’ Hana

Ajo ka publikuar projektin e ri “Pinky promises”, të cilën e ka interpretuar në gjuhën gjermane dhe e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Miksimi i kësaj kënge u bë Hubertus Dahlem, kurse për masterizimin u kujdes Lex Barkey.

Protagoniste në klip mes tjerash është edhe vajza e saj, Hana, të cilën e ndan me reperin Mozzik.

Biondja është kthyer me muzikë pas një pauze që bëri prej disa muajsh dhe reagimet e para të fansave kanë qenë tejet pozitive.

E njëjta po vazhdon jetën së bashku me të bijën mes Zvicrës e Gjermanisë.

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close