LajmeShowbiz

Leonardo DiCaprio, 47 vjeç dhe e dashura Camila Morrone, 25 vjeç, “ndahen pas një romance 5-vjeçare”

Leonardo DiCaprio dhe e dashura Camila Morrone janë ndarë, thuhet.

Aktori i Titanic, 47 vjeç, filloi të takohej me aktoren e Death Wish – e cila së fundmi mbushi 25 vjeç – në vitin 2017, dhe ngriti vetullat me marrëdhënien e tyre për shkak të diferencës së moshës 22-vjeçare.

Ata e kanë mbajtur të fshehtë romancën e tyre që atëherë dhe rrallëherë shihen të kalojnë kohë së bashku në publik.

Sipas raportimeve, ata tani kanë kërkuar kohë për romancën e tyre pesëvjeçare, duke i dhënë fund në heshtje gjërat këtë verë.

Një burim i brendshëm pohoi: “Leo dhe Camila i dhanë fund lidhjes së tyre gjatë verës”.

“Nuk ka ndjenja të këqija mes tyre”, shtuan ata për Sun. Thjesht erdhi në një përfundim të natyrshëm.

Lajmi mund të jetë surprizë pasi dyshja u panë duke shënuar fundjavën e katër korrikut së bashku vetëm pak javë më parë.

Fituesja e Oskarit u lidh për herë të parë me modelen, njerkën e Al Pacino-s, në vitin 2017, kur të dy hynë në Festivalin e Filmit në Kanë.

Vetëm në shkurtin e ardhshëm ata morën pjesë në eventin e tyre të parë si çift, duke festuar festën e ditëlindjes së 60-të të Ellen DeGeneres së bashku me një sërë fytyrash të famshme.

Camila më parë ishte titujt kryesorë kur ajo u përgjigj në spekulimet rreth jetës së tyre private, duke goditur ata që pyetën diferencën e tyre të moshës prej dy dekadash.

“Ka kaq shumë marrëdhënie në Hollywood – dhe në historinë e botës – ku njerëzit kanë diferenca të mëdha në moshë”, tha ajo në një bisedë me Los Angeles Times.

Thjesht mendoj se çdokush duhet të jetë në gjendje të takohet me të cilin dëshiron të takohet.

Në një intervistë tjetër, për WSJ Magazine, ajo pranoi se nuk është e lehtë t’i kesh sytë e botës tek marrëdhënia e saj.

“Më shumë ekspozim çon në më shumë gjykim dhe negativitet,” shpjegoi ajo për median.

“Është pak e keqe sepse vërtet po përpiqesh të bësh punë të mirë, të jesh i mirë dhe të jesh njeri i mirë, dhe ndërkohë…njerëzit dëshirojnë gjëra negative për ty”.

Megjithatë, ky shqyrtim nuk e ka shtyrë atë të dëshirojë të ndjekë një karrierë në qendër të vëmendjes, me Camila që do të shfaqet në Daisy Jones and the Six.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close