LajmeShowbiz

Kur vipat “fëlliqen” keq (FOTO)

Në shumë faqe në rrjete sociale postohen foto të ndryshme të “çudirave” shqiptare. Por disa nga vipat tona kanë lënë “nam”, disi me daljet e tyre në ekran.

Disa i’u është zbuluar sekreti se kanë pasur të pasmet të mbushura me proteza, disa me gjoks jasht apo edhe shumë gafa të tjëra.

Po ashtu ndonëse fotoshopi ka avancuar shumë dhe është bërë thuajse i padukshëm me zhvillimin e teknologjisë, ka ende nga ata VIP-a shqiptarë që kanë dështuar me të.

E nisim me këngëtaren Greta Koçi. Disa foto të saj para disa

vitesh tregojnë qartazi se këngëtarja nuk i është nënshtruar vetëm ndërhyrjeve në fytyrë.

Disa vite më parë në plazh ajo duket “dërrasë” nga pas e ndërsa tani e mbushur artificialisht.

Fotot janë shkrepur nga spektakli ‘Dance ëith me’, ku ajo ka qenë dikur pjesëmarrëse, e ndryshimet marramendëse në të pasme janë lehtësisht të dallueshme.

Vijojmë me paraqitjen e Luanës në një nga puntatat e saj ne erkran. Ajo ekspozoi pothuajse të gjithë gjoksin ne emisionin e saj, gjë që u komentua gjatë pasi ishte disi e pahijëshme në ekran.

Angela Martin duket se ka dështuar në photoshopin e saj pasi ka tenuar të fshejë barkun dhe ka harruar që gjendet përball një xhami. Po ashtu edhe Ingrit Gjoni dështoi me photoshopin tek beli.

Po ashtu edhe Shkurte Gashi në një nga koncertet e saj duket se nuk ishte në një nga veshjet e saj më të mira, pasi ia nxorrën sheshit shumë gjëra.

Po ashtu edhe Adelina Tahiri e cila kishte harruar të depilohej dhe këtë e publikoi vetë ajo.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close