MaqedoniTopLajm

Ministri Bekteshi në hapjen e qendrës së re distributive në Saraj

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sot do të marrë pjesë në hapjen e qendrës distributive të kompanisë Jus Mb në Komunën e Sarajit.

Siç paralajmëroi Ministria e Ekonomisë, krahas Bekteshit, në ngjarje do të flasin edhe kryetari i Komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, kryetari i Odës ekonomike të Maqedonisë Veriperëndimore, Nebi Hoxha dhe kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti.

Related Articles

Back to top button
Close
Close