LajmeMaqedoniTopLajm

Kryeministri Zaev do të mbajë fjalim në përvjetorin e formimit të ASN-së

Kryeministri, Zoran Zaev dhe drejtori i Agjencisë për Siguri Nacionale, Viktor Dimovski sot do të mbajnë fjalim në ngjarjen solemne me rastin e përvjetorit të formimit të Agjencisë.

Paraprakisht, Dimovski do të mbajë brifing për gazetarë me rastin e njëvjetorit të punës së Agjencisë për Siguri Nacionale.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close