KulturëLajmeTopLajm

KOMA, filmi me metrazhë të gjatë nga regjisori tetovar Agim Abdulla

Regjisori nga Tetova, Agim Abdulla sjellë filmin KOMA me metrazh të gjatë, këtë e ka njoftuar përmes një postimi njëri nga aktorët e këti filmi Burhan Amiti i cili në profilin e tij në FB ka njoftuar se këto ditë do të filloj  xhirimi i filmit të metrazhit të gjatë “KOMA” shkruan TOP24.

Ndryshe Agim Abdullah ka realizuar dhe një numër projektesh në bdrenda  dhe jashtë vendit.

http://

Related Articles

Back to top button
Close
Close