MaqedoniTopLajm

Kandidati i Lëvizjes Besa e mbështet kandidatin e ASH-së në Tearcë

Bashkëpunimi për raundin e dytë të zgjedhjeve ndërmjet ASH-së dhe Lëvizjes BESA ka hasur në përkrahje nga të gjitha strukturat në çdo komunë.

Kandidati i Lëvizjes Besa në Tearcë, Daut Memishi do ta mbështesë në raundin e dytë kandidatin e ASH-së Nazim Taipin.

Kjo përkrahje u bë publike sot kur dy kandidatët që ishin ën raundin e parë zhvilluan një takim të përbashkët, informon portali “tetova1”.

Në ndërkohë mbrëmë strukturat e të dy partive në Komunë të Tearcës kishin një takim të përbashkët.

Related Articles

Back to top button
Close
Close