MaqedoniTopLajm

Ja sa ka shkuar numri i të infektuarve sot në RMV

Në 24 orët e fundit janë kryer 3.707 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 913 kanë rezultuar pozitivë. Gjithashtu në 24 orët e fundit 16 pacientë e kanë humbur betejën me virusin, ndërsa janë shëruar 351 persona./nmk-post.com

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close