LajmeMaqedoniTopLajm

IRI Amerikan përgënjeshtron Izet Mexhitin

I ashtuquajturi grup i zjarrit gjatë press konferencës së sotme ka akuzuar zëvendëskryeministrin Artan Grubi për performancë të dobët, por press konferenca e tregon që ata janë të pa informuar pasi IRI Amerikan në anketën e fundit nxori zëvendëskryeministrin Artan Grubi si më të suksesshmin, i ndjekur nga Fatmir Bytyqi dhe Bujar Osmani, shkruan TOP24. 

 

Related Articles

Back to top button
Close
Close