LajmeSport

Inter dhe Juventus futen në garë për shërbimet e lojtarit të Milanit

ashmë jo vetëm Tottenham por edhe Inter bashkë me Juventus janë interesuar për Kessie.

Mesfushori i Milan-it nuk dëshiron të rinovojë kontratën dhe agjenti  i tij po studion pistën më të mirë të largimit. Kessie pëlehet shumë nga Conte por tashmë do të jetë paksa e vështirë pasi dy rivalët kryesorë të Milan-it janë shfaqur të interesuar për të.

Nuk dihet ende nëse do të ketë ndonjë ofertë zyrtare nga ana e Inter apo Juve, por interesimi i tyre për shërbimet e tij është aktiv.

Related Articles

Back to top button
Close
Close