LajmeMaqedoniTopLajm

Grubi i jep përkrahje FC SHKUP-it

Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi, i jep përkrahje FC Shkupit në ndeshjen e nesërme kunder Shamrock Rovers.

“FC Shkupi luan nesër ndeshjen kthyese kundër ekipit irlandez Shamrock Rovers në raundin e tretë të kualifikimeve për në Europa League.

Ashtu siç kemi qëndruar fuqishëm në përkrahje të klubit tonë në çdo sfidë dhe histori suksesi, le të vërshojmë edhe nesër tribunat e stadiumit të qytetit në Shkup për t’ju dhënë zemër djemve tanë për një fitore të madhe.

FORCA SHKUPI ⚪🔵” Shkruan Grubi në fb. Përcjell TOP24

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close