LajmeMaqedoniTopLajm

Faton Ahmeti ju bën të fala nga zemra e BDI-së, Reçica e Vogël (VIDEO)

Në vazhdën e aktiviteteve politike Faton Ahmeti, sonte ju ka bërë të fala të gjithëve nga Reçica e Vogël.

”Reçica e Vogël zemra e Bashkimit Demokratik për Integrim. Aty ku filluan shumë procese dhe ndryshime për shqiptarët dhe Tetovën! Me KV Reçicë e Vogël 1 & 2 për të bashkëbiseduar me aktivistët dhe banorët.” Shkruan Faton Ahmeti në fb, përcjell TOP24

Related Articles

Back to top button
Close
Close