LajmeMaqedoniTopLajm

Grubi: BDI do të drejtojë me “Rrugët e Maqedonisë”, prioritet kemi infrastrukturën dhe korridorin 8

Zv/kryeministri i vendit, Artan Grubi në Click Plus në TV21, deklaroi se BDI do të udhëheqë me “Rrugët e Maqedonisë” dhe se prioritet kanë infrastrukturën dhe korridorin 8.

 

Artikuj të ngjashëm

Gjithashtu lexo
Close
Back to top button
Close
Close