LajmeMaqedoniTopLajm

Exluzive, lagrohet nga ASH-ja kryetarja e asamblesë së gruas Arta Toçi

Kryetarja e deritanishme e Asamblesë së gruar në Aleancën për Shqiptarët, profesoresha Arta To[i ka vendosur ti thotë “çao” Ziadin Selës. Topi e ka bërë këtë të ditur përmes një statusi në profilin e saj në FB.

Nga burimet e TOP24 mëson se Toçi edhe më herët ka pasur pakënaqësitë e saj rreth qasjes së Selës dhe Taravarit ndaj asamblesë së gruas në ASH. Arta Toçi ishte më meritorja në ngritjen e strukturave të asamblesë së gruas në ASH. Sipas burime të TOP24 ditëve në vijim priten rrjedhje të tjera nga ASH në partinë amë PDSH si dhe në Lëvizjen Besa të Bilall Kasamit. Aktualisht nuk ka asnjë reagim nga ASH.

Postimi i plotë i profesoreshës Arta Toçi./ TOP24

Related Articles

Back to top button
Close
Close