LajmeMaqedoni

Fatime Fetai në vetizolim, prokurori Bubevski pozitiv me COVID-19

Informacionet e fundit thonë se Prokurori Gavrill Bubevski, i cili ishte pjesë e PSP-së, ndërsa tani punon në Prokurorinë e Shkupit dhe i përfaqëson lëndët “Shuplaka” dhe “Monstra”, është infektuar me coronavirus.

Ai në gjykime është shoqëruar nga prokurorja Fatime Fetai, e cila ditët e ardhshme do të qëndrojë në vetizolim, sipas udhëzimeve të epidemiologëve.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close