LajmeMaqedoniTopLajm

Video e publikuar nga shtëpia e Boki 13, të ftuar janë Katica Janeva dhe Radmilla Sheqerinska

Sot në YouTube është postuar një video ku shfaqet Bojan Jovanoski-Boki 13 i ulur ,në një atmosferë familjare së bashku me ish-prokuroren speciale Katica Janeva dhe një person tjetër të filmuar nga pas, me shumë mundësi Radmila Sekerinska informon TetovaSot

Videoja u postua nga një përdorues në YouTube i quajtur “Boki dhe Shokët” dhe zgjat 29 sekonda. Videoja ka të ngjarë të jetë marrë nga një celular i personit të katërt në shtëpinë e Jovanovskit.

Në fillim të videos, është shkruar “Mysafirët në Boki 13, Katica Janeva dhe?”, Duke aluduar në pyetjen se kush është personi i tretë që shihet me shpinë të kthyer.
Në periudhën parazgjedhore, regjistrimet audio dhe video, të njohura për publikun si “bomba”, publikohen pothuajse çdo ditë në kanalin YouTube. Regjistrimet janë publikuar nën emra të ndryshëm për qëllime të ndryshme.
Përndryshe Jovanovski dhe Janeva u shpallën fajtorë më 18 qershor të këtij viti në çështjen “Reket” dhe u dënuan me burg të shkallës së parë.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close