LajmeMaqedoniTopLajm

Enver Pajaziti fton të gjithë kandidatët në tryezën tematike

Pas letrës së respektit drejtuar të gjithë kandidatëve shqiptar që garuan për kryetar të komunës së Bërvenicës, sot përmes rrjetit social kandidati i pavarur për këtë komunë ka ftuar edhe njëherë që nesër (E hënë) të bashkohen të gjithë kandidatët e të gjitha partive politike në tryezën tematike ku do të diskutohet për qeverisjen e ardhëshme katërvjeçare me komunën e Bërvencës, programin për qeverisjen e ardhëshme dhe unifikimin e votës shqiptare në këtë komunë.

Më tej ftesa:

I nderuar z. Arkin Jahiji (BDI)
I nderuar z. Argjent Gura (ASH-AAA)
I nderuar z. Miqail Rasimi (PDSH)
Duke parë disponimin Tuaj pozitiv për të ndihmuar në rrethin e dytë të zgjedhjeve, dhe duke iu dërguar paraprakisht letrën e respektit, ju ftoj që nesër E Hënë (25.10.2021) nga ora 19:00 të zhvillojmë takimin tematik në shtabin tonë elektoral për:

Related Articles

Back to top button
Close
Close