LajmeShowbiz

E mbuluar me baltë, Oriola Marashi sërish s*ksi dhe joshëse (FOTO)

Modelja e njohur, Oriola Marashi, është një nga femrat e showbiz-it që di më së mirë të jetë në qendër të vëmendjes.

Ajo poston herë pas here fotografi mjaft “të nxehta” ku tregon format e saj seksi. Por kësaj radhe ajo ka vendosur t’i surprizojë mijëra ndjekësit e saj me postime gjithashtu joshëse, por më pak të zakonshme se të tjerat.

Bukuroshja është fotografuar nga Juxhin Kurti me të brendshme të zeza dhe e mbuluar e tëra me baltë.

Edhe pse e mbuluar në baltë modelja duket shumë seksi me pozat joshëse dhe ka marrë menjëherë shumë pëlqime dhe komente pozitive në Instagramin e saj.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close