LajmeSport

E gjithë vëmendja në Munih, Bajerni sfidon Barçën

Sot luhen ndeshjet e dyta të garave në grupe në Ligën e Kampionëve. Raundi i dytë do të nis me ndeshjet: Sporting – Totenham dhe Plzen-Inter.

“Zikaltërit” duhet me patjetër të marrin tre pikët, pasi që fitorja do t’i jepte një shpresë që të tentojnë vendin e dytë në grup, ku në përbërje kanë edhe  Bajernin dhe Barcelonën, që kanë nga një fitore.

Super sfida e mbrëmjes është ajo midis Bajern Munihut dhe Barcelonës, për të cilën gjithë ndjekësit e futbollit do të fokusohen te kjo sfidë, e cila do të shohë gjithashtu Robert Levandovskin përballë ish-klubit të tij./abcnews.al

Related Articles

Back to top button
Close
Close