LajmeShowbiz

E dashura e Liam Payne del natën me motrën e Rita Orës

Ajo kohët e fundit rindezi marrëdhënien e saj me Liam Payne.

Por Maya Henry fluturoi vetëm ndërsa shijoi një natë jashtë me motrën e Rita Orës Elena dhe ish -yllin e TOWIE Vas J Morgan në Londër të shtunën mbrëma, shkruan Daily Mail.

Modelja, 21 vjeç, tregoi stilin e saj sartorial me pamjen e zezë për mbrëmjen e saj në Amazonica- por ende nuk kishte asnjë shenjë të unazës së saj të fejesës prej 3 milionë funtash, transmeton lajmi.net.

Here come the girls: The model, 21, showed off her sartorial style in all black look for her evening at Amazonica- but there was still no sign of her £3million engagement ring
Maya nxori në pah këmbët e saj model me pantallona lëkure të cilat i bashkoi me një qafë polo dhe një pallto leshi.

High spirits: The trio looked like they were having a great time, with Vas flashing a smile to cameras as they departed the Latin American restaurant in Berkeley Square

Ajo ngriti supet e saj një qese të zezë dhe i lidhi flokët përsëri në një simite elegant.

Walk this way: Maya walked arm-in-arm with Elena who put on a leggy display in a tartan miniskirt

Maya ecte krah për krah me Elenën e cila vuri një ekran të fortë me një minifund.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
Close
Close